Také jste zaznamenali poměrně hektické období posledních několika týdnů? „Může“ za to září! A nejen září. Každý rok touto dobou putuje Slunce znamením Panny, a jak známo, znamení Panny potřebuje mít vše naplánováno, potřebuje vědět, potřebuje mít vše pod kontrolou, pěkně zorganizované! A když „neví“, je nervózní, shání si informace. Jakmile je však aktivit najednou příliš, dostaví se nesoustředěnost a chyby. Letos do pomyslné zářijové polívčičky obrovskou měrou přispěli z opozitního znamení Ryb jednak Neptun svými zmatky a nejasnostmi, a jednak Saturn překážkami a problémy. A aby toho nebylo málo, producíroval se znamením Panny od poloviny prázdnin i Mars, zvedal adrenalin a výkon, vytáčel pracovní „motor“ na maximální obrátky! Poslední kapky přidával první polovinu září retrográdní Merkur, brzdil procesy a vracel mnohé na jejich začátek. Uáááá!! Hlava vám praskne! Pocuchané nervy jsou ještě příjemné oproti kolapsům těch, pto které to bylo až příliš. Své jistě ví mnozí z vás narození ve znamení Panny, Ryb, Blíženců a Střelců, co si budeme povídat.

Mám pro všechny dobrou zprávu! Už si konečně na chvilku oddechnete! Věci se dají do pohybu. Slunce opustilo znamení Panny, pluje od 23. září mnohem poklidnějším znamením Vah. Merkur (komunikace, procesy, dokumenty) konečně navázal partnerství s Jupiterem a očekává od něj optimističtější rady a dobrý plán do budoucna. Máte šanci mnohé dokončit, napravit a dokonce vylepšit. Směle do toho!

Okolo 2. a 3. října na chvíli vydechněte citlivější z vás, jděte raději do přírody a vyhýbejte se aktivitám, které vyžadují soustředěnost.

Druhý říjnový týden zvolněte tempo zejména vy, jenž jste narození na samém konci znamení Vah, Kozoroha, Raka a Berana. Ušetříte si nejen nervy, ale i své srdce a kardiovaskulární systém. A co víc, nebudete se pouštět do bitev s autoritami (šéf, úředník, hlava rodiny …), které by byly ve většině případů už předem prohrané. Případné napětí a hněv ventilujte raději pohybem, ideálně na čerstvém vzduchu!

Něco podobného, ale mnohem více se dozvíte v mé nové knize „Horoskopy 2024“. Obsahuje 312 stran podrobných předpovědí pro všechna znamení na celý příští rok! Nahlédněte spolu se mnou pod pokličku, co pro vás nachystaly nebeské zákony z pohledu osobní roviny, vztahů a zdraví. Na co si dát pozor? Komu hvězdy přejí a kdo by měl naopak zvolnit? V čem by mohl být pomyslný „zakopaný pes“? Bonusem je obecná globální předpověď na celý rok!

Knihu objednávejte v knihkupectví Dobrovský nebo na mých webovkách www.astrologbrno.cz