Kurz asertivní komunikace

Kurz asertivní komunikace je jeden z projektů, na kterém spolupracujeme s PhDr. Tomášem Novákem. V 17 video-lekcích vás učíme jednoduchou a účinnou komunikační metodu. Zjistíte, jak „ano“ a jak „ne“ a proč. Výklad pravidel, příklady správných a nesprávných dialogů, on-line testy, PDF ke stažení. PhDr. Novák se metodě asertivní komunikace věnuje již přes 50 let. Za tu dobu uskutečnil stovky kurzů asertivity pro školy, organizace i firmy.

On-line kurz Komunikuj asertivně

Díky našim projektům se potkává na jednom místě a v jednom čase psychologie s astrologií. Hledáme propojení, vazby, ukazujeme, jak blízko si tyto obory jsou. Naše spolupráce začala na knize Astrologie a psychologická praxe. Porovnávali jsme kresby stromů a lidský postav tzv. baum test s horoskopy jednotlivých respondentů. O tom, co zajímavého a fascinujícího jsme objevili, se můžete sami přesvědčit v naší knize. Zjistíte, jak moc se oba výklady z pohledu povahových rysů shodují.


Nyní pokračujeme ve spolupráci na projektech

Rozhovory s psychologem – Členská sekce

Aktuální témata – vztahy, sourozenci, nevěra, deprese, omyly …
Cenné rady z praxe, které v knihách nenajdete
Z pohledu astrologie a psychologie na jednom místě
1 x týdně
Psycholog Tomáš Novák a astroložka Jitka Pešková
S nadhledem i humorem o vážných věcech

Společná konzultace astrologa a psychologa

Můžete se objednat na naši společnou konzultaci. Jedninečná příležitost získat dva úhly pohledu, dva přístupy pro pomoc při řešení vašeho problému. Cena je 1000 kč/hod za oba. Pokud vás tato nabídka zaujala, a my věříme, že ano, stačí vyplnit formulář na následujícím odkaze a my vás budeme phledně upřesnění termínu kontaktovat.