Reakce klientů

S jejich laskavým svolením Vám je zde předkládám a děkuji.

Z nabídek horoskopů, které jsem na webu našel, mne nejvíce zaujala ta Vaše, tím spíše, že mi na žádost byla elektronicky zaslána ukázka horoskopu. Kromě elegantního vzhledu se mi líbila forma, která obsahovala jak astrologická fakta, tak jejich bohatý a detailní výklad srozumitelný i pro laika, zejména pak hledání a spojování souvislostí. Při následné komunikaci mne pak zcela nadchl osobní přístup, díky němuž byl pak horoskop skutečně šitý na míru.

Ing. ŠV, PhD.
Institut analytické chemie Akademie věd, Brno

Chci Vám moc poděkovat za vypracované horoskopy, jsem nadšená! Hlavně i za vysvětlení, jaké aspekty co znamenají. Asi se Vám ještě do budoucna ozvu, chtěla bych možná ještě něco.
Takže moc díky, ať se Vám také daří a mějte se jen dobře.

Barbora N., t.č. na mateřské dovolené, Dublin, Irsko

Děkuji mockrát. Přečetl jsem to jedním dechem a sedí to opravdu hodně – až moc :-). Některé detaily si ještě musím dát do souvislostí, nad něčím se zamyslím :-). Horoskop vypracovaný pro konkrétní osobu jsem ještě neviděl, takže mě rozsah i zpracování opravdu překvapily. Nikdy by mě nenapadlo, kolik se toho z hvězd dá vyčíst. Takže ještě jednou moc děkuji, horoskop je to parádní. Při dalším plánování (a že těch plánů do budoucna mám opravdu moc) budu zvažovat možnosti dané mi horoskopem.

Mgr. Ivan K., právník

“Velmi Vám děkuji za krásně zpracované horoskopy, dívala jsem se, že obsahují některé až překvapivě padnoucí interpretace, určitě si je ještě přečtu opakovaně.”

Ing. LŠ

Konečně mi probrali počítač k životu a můžu Vám poděkovat za Vaši práci. S koníkama jsem byla překvapená, jak to sedí …. asi Vám teď od nás bude psát víc takových bláznů :-))) Uvidím, kam si mě to hodí, a ještě jednou děkuji za takovou podporu – je krásný umět číst ve hvězdách a ještě pak když jsou to hezké věci :-). Přeji dny plné sluníčka a radost ve Vaší parádní práci.

Zdenka B., majitelka koní

Děkuji za krásně zpracovaný horoskop, je jasně a srozumitelně psaný, jako byste byla jedna z hvězd a povídala si s nimi. Děkuji Vám i hvězdám.

Paní Hana – Anglie

Paní Pešková je astrolog, kterého mohu s klidným svědomím každému doporučit. Vystudovala moji školu, je pečlivá, empatická, záleží ji na spokojenosti klientů. Nepožaduje přemrštěné ceny a odvádí precizní práci.

RNDr. Alena Bratková, Astrologická škola Moderní astrologie