Přes Skype, telefon, Telegram, WhatsApp, Microsoft Teams, Zoom (MP3 záznam v ceně). Akutní situaci probíráme hned nebo ve velmi krátkém čase od vašeho objednání, většinou během několika hodin.

Nachystejte si prosím

  • datum narození
  • místo narození
  • čas narození – je důležitý, pokud nevíte, zkuste se zeptat rodičů nebo zapátrat v archivu nemocnic nebo matrik

V případě dalších osob by bylo dobré vědět rovněž i hodinu a místo narození, není to však podmínkou. I tak mají horoskopy vypovídací hodnotu, zejména ve vztahu k vám.

Před konzultací

Poprosím poslat data narození dopředu před konzultací, nejlépe několik dní předem, ale stačí i 2 hodiny dopředu.Horoskopy před konzultací převádím do grafické podoby a zasílám většinou emailem nebo je sdílíme při konzultaci on-line.
Před konzultaci se domluvíme, kde a jak se spojíme – hovor, videohovor.

Jak dlouho konzultace trvá

1 – 1,5 hodiny. Daný čas je obvykle dostačující. Probereme mnoho témat. Pokud bychom něco nestihli, domluvíme se na další termín. Na přání sdílím i obrazovku a ukazuji výklad přímo v obrázku horoskopu. Mnozí z vás se astrologií zabývají více do hloubky a tento způsob výkladu oceňují.

MP3 záznam v ceně

MP3 záznam zasílám elektronicky. Na počátku konzultace vám tuto možnost nabídnu. 99 % klientů tuto službu vítá, protože výklad je obsáhlý a rádi se k němu znovu vracejí.

Konzultace na dálku

Cena

ČR 1000 Kč/hod

SR 42 euro/hod