Vybírejte z nabídky horoskopů. Jakýkoli lze vyložit na osobní konzultaci, konzultaci po skype, nebo si jej objednat v písemné podobě.


Lidé odpradávna pozorují souvislosti mezi děním na obloze a děním na Zemi. Astrologové tyto zákonitosti zaznamenávají. Empiricky (na základě zkušeností) popisují vliv na život člověka, na fyzické tělo i na psychiku. Abychom mohli říci, s jakými podmínkami člověk do života vstupuje a jaká témata bude řešit, používá astrologie jakousi „ 3D fotografii“ vzájemného postavení planet naší Sluneční soustavy v době našeho prvního nádechu vůči místu narození. Tato „fotografie“ je promítnuta do 2D obrazce, kterému říkáme horoskop.

V horoskopu je zobrazeno několik systémů. Planetární systém, systém „znamení“ – oběh Země kolem Slunce, systém „domů“ – oběh Země kolem své osy, a systém hvězdný.

Nejmarkantnější působení těles na Zemi pozorujeme určitě všichni pří přílivu a odlivu. Měsíc je velmi malé těleso naší Sluneční soustavy, ale je nejblíže a díky gravitaci umí pohnout s nepředstavitelnou masou vody. Naše tělo je také tvořeno v 70% z vody, a tak není náhoda, že mnozí pociťují úplněk nebo nov jako silný vliv fyzicky i psychicky.

Pojďme společně sledovat tyto zákonitosti a více se dozvědět o sobě a o svých možnostech, schopnostech a podmínkách, které máme před sebou.