Tento týden (14.-20. června 2021) si můžeme konečně oddychnout. Vesmírný „lékař“ nám naordinoval více pohody, klidu, romantiky, přátelských setkání, příjemných kulturních akcí. Slunce putuje přátelským a komunikativním znamením Blíženců, takže máme více chuti se hýbat, někam vyrazit, jen tak poklábosit a něco zajímavého vidět. Prostě si užít! Směle do toho! Lážo i plážo! Najděte chvíli pro posezení, dobrý drink či něco dobrého k zakousnutí.

Napěťové konstelace povolují. Pokud máme něco nedořešeného, může nás to k tomu neustále vracet. Planeta Merkur je stále retrográdní (zpětný chod). Otáčet se bude až příští týden 23. června. Takže pro klid duše nyní dokončeme nebo alespoň naplánujme a zorganizujme, co je třeba.

Zpočátku týdne můžeme být ještě méně koncentrovaní a můžeme snadno něco přehlédnout či zapomenout.

Pondělí bylo pro mnohé hektické a ještě celkem napěťové. Úterý se nese v pohodovějším a přátelštějším duchu.

Středu budeme chtít nejlépe prolenošit a pro usnadnění práce nás mohou napadnout geniální myšlenky.

Ve čtvrtek mohou být citlivější jedinci podrážděnější, zejména ti, jež jsou narození ve znamení Blíženců, Panny, Střelce a Ryb. Jednání s nimi může být obtížné. Mohou být zahlcení prací, informacemi, dělat zbrklá rozhodnutí. Pomůže na chvíli vypnout PC a TV a vyrazit do přírody pročistit hlavu. Mnoho mentální aktivity škodí nervové soustavě.

V pátek v poledních hodinách už bude tato „vlnka“ za námi a otevře se před námi celkem příjemný víkend. Slunce si krásně doputovává do harmonické vazby s Jupiterem. Můžeme vidět vše spíše z té optimistické stránky. Méně nás mohou věci vytáčet. Prostě budeme mít „skvělý plán“!! Přece na světě je krásně!! 😀 Nicméně z růžového obláčku za týden opět vyskočíme. Ale proč si ho neužít, že?! Konstelace přeje Blížencům, Vodnářům a Vahám, narozeným na samém konci znamení a Rakům, Štírům a Rybám narozeným naopak na samém začátku znamení. Přináší mnoho pozitivního. Dobrý plán pro dovolenou, zahraniční cestu, osobní rozvoj, zkrášlení domova, duchovní zážitky a mnoho dalšího. Užívejte!

Sobota se nese v mimořádně přátelském a pohodovém duchu. Milovníci kulturních akcí a nejrůznějších setkání si přijdou na své. Určitě dobrý den pro rodinnou oslavu apod.

Navíc na konci týdne a počátkem dalšího se ke Slunci a Jupiteru přidá i harmonické spojení Venuše ze znamení Raka a Neptuna ze znamení Ryb, což je opět mimořádně romantická kombinace. Přeje lásce, zamilovaným, přeje duchovní inspiraci a umělecké tvorbě. Srdce duchovně založených bude jásat!

Přátelé užívejte léta, pohody, tepla! Nejlépe s vyhlazeným nápojem! Otevřete srdce a dejte průchod lásce!

Jitka Pešková