Letecká katastrofa nedaleko Moskvy 11.2. 2018 14:27 místního času.

Podívejme se na událost optikou astrologie.

Podle zpráv z ČTK se letadlo Saratovských aerolinií AN-148 zřítilo se 71 lidmi na palubě 6 minut po startu. Sestavila jsem tedy horoskop pro start letadla v daném čase a daném místě, protože je rozhodující pro průběh daného letu.

Start letadla AN-148, 11.2. 2018, 14:21 místního času, Argunovo, Moskva, Rusko

Téměř všechny planety jsou koncentrovány u západního obzoru. Vizuálně je tedy na první pohled patrná celková nerovnováha, přetížení jedné strany, levého křídla?

Piloty, pilotní kabinu, letadlo a let samotný symbolizuje Slunce. Nacházíme ho v 8 domě. Toto postavení samo o sobě je poměrně rizikové a let samotný je ohrožen. Závažnost a dramatičnost situace zesilovala blízkost sestupného lunárního uzlu u Slunce. Slunce je také v neharmonii (kvadrátu) na Jupiter. To by mohlo ukazovat na to, že piloti si mohli být až příliš jistí svými schopnostmi nebo mohli přecenit možnosti letadla a něco přehlédnout. Rovněž to ukazuje na možné přetížení.

Schopnost letět, průběh letu, nosné křídlo, vše, co vytváří v letadle vztlak na „na starosti“ Merkur. I Merkur nacházíme rovněž v 8 domě v blízkosti sestupného uzlu, tj. i schopnost letět je náročnější a pravděpodobně problematické ovládání letadla mohlo přispět k jeho pádu (Slunce, Merkur kvadrát Jupiter).

Slunce s Merkurem byly v neharmonii na Jupiter. Můžeme spekulovat na obrovské přetížení nebo také na problém s jedním z křídel, vzhledem k rozložení planet v kruhové výseči. Letadlo ztratilo schopnost letět.

Na nepřízeň počasí, mlhu či námrazu ukazuje Neptun v 9 domě.
9 dům samotný symbolizuje start a vzlet. Start tedy ovlivnila nepřízeň počasí.

Mars symbolizuje schopnost řídit let, rozhodnutí pilota, pilotní manévry, kormidlo, motory, pohon, tažnou vrtuli, řídící páku.
Mars je v neharmonii (kvadrátu) na Neptun. Znamená to tedy, že řízení mohlo být negativně ovlivněno počasím (Neptun), že mohl být přerušen (Neptun) chod motoru (Mars) a že piloti nemohli letadlo řídit. Mars kvadrát Neptun může také znamenat nějaké ochlazení v palivovém systému či voda v palivu apod.

Když se podíváme na samotný rok výroby letadla 2010, po velkou část roku byl Saturn v kvadrátu na Pluto, tj. Saturn (trvanlivost materiálu) – Pluto (riziko poškození). Zhruba v polovině roku se k nim do T-kvadratury přidal ještě Uran a Jupiter, což velmi zhoršuje kvalitu materiálu a zvyšuje riziko náhlých nečekaných závad. Nicméně přesné datum uvedení do provozu nevíme, takže tyto informace jsou jen na dokreslení možné situace.

Ale vraťme se ke včerejšímu neštěstí. V horoskopu vidíme konjunkce Luna Saturn. Vazba Luna Saturn bývá často přítomna při tragédiích většího rozsahu a je signifikantní pro velký smutek, bolest, neštěstí a smrt. Celou situaci a tragédii rovněž umocňovala blízkost Černé Luny u Saturnu a Luny. Tu rovněž často nacházíme u osudových událostí.

Luna představuje také nákladový prostor nebo palivové nádrže a všechny vnější vlivy jako jsou technici apod. Luna konjunkce Saturn tedy mohla ukazovat na nějakou překážku v palivových nádržích.

Jako velmi pravděpodobná příčina neštěstí se jeví nepřízeň počasí, které ovlivnila možnost řízení a chod motorů (Mars kvadrát Neptun) a tím i vztlak a let samotný (Slunce Merkur kvadrát Jupiter). Posádka měla pravděpodobně velmi málo možností něco ovlivnit.

 

Foto v titulku: autor Profimedia