Již pár dní máme Slunce spolu s mnoha planetami ve Štíru. Jak se cítíte? Trochu v sevření nebo v pohodě?
Znamení Štíra nesnese polopravdu, chce podstatu, jde až na morek kostí. Jste pod zkoumavým zrakem vědce nebo chcete-li kriminalisty, který nepřestane, dokud nezjistí, jak se věci mají. Jste doslova „pod laserem“, takže buďte k sobě upřímní, jedině tak „štírovskou“ zkouškou projdete.

Horoskop prvního použítí Gama nože v nemocnici na Homolce (bez hodiny)

A „pod laserem“ se ocitlo již více než 10 000 pacientů v nemocnici na Homolce při léčbě Gama nožem. Dnes máme 25 výroční prvního použití. 90% úspěšnost léčby. Nádhera. Vystihuje to novoluní ve Štíru v horoskopu prvního použití, něco nového se začíná, něco, co jde do podstaty, co „destrukcí“ (Štír) zachraňuje.
K léčbě zejména nádorů hlavy slouží intenzivní laserové záření složené z 200 paprsků přesně zaměřených na konkrétní místo (Pluto ve Štíru konjunkce Merkur trigon Mars).
První přístroj stál 90 miliónů korun a vězte, že díky veřejné sbírce a Chartě 77 mohl být zakoupen. V horoskopu najdeme tyto počáteční obtíže v kvadrátu Luny a Saturna. Luna – národ se spojil a podpořil svou solidaritou smysluplný projekt (Saturn ve Vodnáři).

 

Porovnávací horoskop prvního použití Gama nože v nemocnici na Homolce a 25 letého výročí

Aktuálně tranzituje nad Sluncem v horoskopu prvního použití Jupiter, tj. zvyšuje se povědomí a popularita této léčby. V mnoha médiích se o gama noži nyní dočteme.

Obrázek v titulku: Zdroj: nemocnice na Homolce