Vzhledem k omezeným časovým možnostem není zatím žádný termín pro skupinové astrologické konstelace vypsán, v případě zájmu mě kontaktujte

Pokud potřebujete, mohu nabídnout individuální rodinné konstelace.


Postav si svůj horoskop!

Rozum nám někdy brání přenést se přes určité situace. Nechte ho na chvíli odpočinout. Posuňte se díky prožitkům v astrokonstelacích. Průvodcem vám bude Jitka Pešková

Pro koho je seminář určený : Pro všechny, kteří hledají a kteří se chtějí vnitřně posunout

Obsah kurzu

Úvodní část

V krátkém povídání se dozvíte se o principech obou metod, které budeme na kurzu propojovat – o astrologii a rodinných konstelacích. Jaké zákonitosti v nich fungují a jak vám mohou pomoci. Dozvíte se i o významu jednotlivých planet ve vztahu k psychologickému profilu člověka.

Praktická část

Každý z účastníků si „postaví“ svůj horoskop díky skupině zástupců za jednotlivé planety. A bude pozorovat, co se odehrává. Ukáže se podstata osobnosti, klíčová témata, bloky a místa k řešení. Díky výcviku a zkušenostem lektora se konstelace ubírá cestou harmonizace tenzí. Prožijete, pochopíte. Zbavíte se bloků. Uvidíte sebe sama a svou situaci z jiných úhlů.

Bude to zábavné i poučné. Dejte sobě prostor! Posuňte se blíž k sobě sama! Právě teď! Přijďte! Prožitek je víc než tisíc slov!

Záměrem je postavit všem zúčastněným konstelace. V případě potřeby je tedy možno seminář časově prodloužit.

Poprosím vyplnit i data vašeho narození. Na seminář tisknu váš horoskop a pracujeme s ním.
Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Na tento typ seminářů mám velmi pozitivní ohlasy. Propojuji na něm jak znalosti astrologie, tak i znalosti z prací s klasickými rodinným konstelacemi.

Reakce klientů

Astrokonstelacie boli pre mňa silný zážitok, stále z tej soboty čerpam, považujem vždy za druh zázraku, keď sa tak vzájomně obohatia v podstatě cudzi ľudia, ešte raz veľká vďaka :). J.

V pátek to bylo moc vydařené, velká spokojenost. Díky konstelacím přišlo několik AHA momentů a velké uvědomění. Po pravdě řečeno – byla to síla a jsem za to velmi vděčná. Je to další posun (věřím, že tím nejlepším směrem). L.

Pátek byl pro mě silným zážitkem. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Přeji Vám vše dobré v práci i osobním životě. H.