Sami k sobě blíž!

 „Všechno teoretický vím, ale neumím se pohnout z místa“, „Pořád mám v sobě blok“, „Nevím, v čem je podstata mých stále stejných vzorců chování“… Říkáte-li si něco podobného, astrokonstelace vám mohou pomoci „prozřít“ a udělat ty správné kroky, osvobodit vás. Ráda vás uvidím!

Obsah: Na semináři budeme stavět konstelace dle rozložení planet a znamení ve vašem horoskopu. Sami prožijte a uvidíte, kde je v horoskopu napětí, kde harmonie a jak se která energie planety projevuje. Pochopíte vaše vnitřní vzorce chování. Ukáží se vám vaše vnitřní tenze z jiného úhlu, tentokrát přes astrologii. Máte velkou možnost je začít měnit!

Bude to zábavné i poučné. Dejte sobě prostor! Je čas na změnu a posun! Posun k sobě sama! Právě teď! Přijďte!

Pro koho je seminář určený : Jedná se o ne příliš častý seminář, určený jak pro studenty astrologie, tak pro širokou veřejnost

Lektor: Ing. Jitka Pešková, astrolog, absolvent Výcviku rodinných konstelací u Zdenky Tuškové
Cena: 1000 Kč (při přihlášce do 26.7. 2019 cena 750 Kč)
Počet: 11 účastníků
Nejbližší termín: sobota 10. srpna 2019 , 9 – 17 hodin (další termíny v roce 2019 viz odkaz níže)
Místo: Vídeňská 89, 5. patro, dv.č. 518, budova Ferony, Brno
Kontakt: peskova@astrologbrno.cz, +420777142191

Záměrem je postavit všem zúčastněným konstelace. V případě potřeby je tedy možno seminář časově prodloužit.

Přihláška zde.

Poprosím vyplnit i data vašeho narození. Na seminář tisknu váš horoskop a pracujeme s ním.
Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Na tento typ seminářů mám velmi pozitivní ohlasy. Propojuji na něm jak znalosti astrologie, tak i znalosti z prací s klasickými rodinným konstelacemi.

Astrokonstelacie boli pre mňa silný zážitok, stále z tej soboty čerpam, považujem vždy za druh zázraku, keď sa tak vzájomně obohatia v podstatě cudzi ľudia, ešte raz veľká vďaka :). J

V pátek to bylo moc vydařené, velká spokojenost. Díky konstelacím přišlo několik AHA momentů a velké uvědomění. Po pravdě řečeno – byla to síla a jsem za to velmi vděčná. Je to další posun (věřím, že tím nejlepším směrem). L.

Pátek byl pro mě silným zážitkem. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Přeji Vám vše dobré v práci i osobním životě. H.

Aktuální termíny seminářů v Brně