Určitě jste mnozí smutní z toho, že už naše úspěšná biatlonistka pravděpodobně nebude pokračovat ve své kariéře. A určitě jste přímo šokovaní z její knihy, jež je otevřenou zpovědí jejího nejhlubšího nitra. Bez obalu píše o sebepoškozování formou anorexie.

Je to v horoskopu vidět? Je!

Gabriela Koukalová horoskop narození bez hodiny

Kde byste to asi hledali? Kdo vsadil na tranzitující retrográdní Jupiter ve Štíru přes Slunce a Pluto, vsadil dobře. Ten vytáhl vše skryté na světlo a ten se i postaral spolu s dalšími transplanetami o velmi pravděpodobně ukončení Gabrielininy kariéry v biatlonu

Ptáte se jak to? Vždyť Jupiter by měl přinést úspěch a samá pozitiva a sociální jistoty. Přináší, ano, ale to by nesmělo být její nativní Slunce ve Štíru v konjunkci s Plutem. A Pluto jak známo je silná vnitřní energie, buď konstruktivní nebo destruktivní. Záleží, z jaké strany ji dotyčný majitel uchopí. Je to jakási pudová síla, buď všechno nebo nic. Dává nebo bere, ničí nebo tvoří. Stojí za intenzivním a hlubokým vnímání. Jsou to černobílé brýle, který má dotyčný nasazené na očích. Může majitele vynést do velkých výšin s mocným vlivem a působením na druhé, ale může ji také doslova zničit. Pokud jste rovněž majiteli takovéto kratochvíle jako je vazba Slunce-Pluto, a zejména umocněné znamením Štíra, volte konstruktivní cestu a neobracejte tuto sílu proti sobě, jako se to stalo Gabriele. Samozřejmě v době dospívání mladá holčina nemá ani potuchy, s čím má tu čest.

Aktuální tranzity duben 2018

Stejná konjunkce jí nyní pomohla k dalšímu „věhlasu“ či skandálu prostřednictvím knihy. I o to se postaral tranzitující Jupiter. Silné obsazení Štíra včetně Merkuru jí umožňuje bavit se o všem bez obalu, až vás to šokuje. Na druhou stranu má v sobě díky osobní zkušenosti velký potenciál motivovat druhé, aby se podívali na realitu takovou, jaká je. Aby zjistili, kde jsou sami sebou a kde jsou pod nátlakem. A aby udělali změnu. To je pozitivní stránka konjunkce Slunce-Pluto. Navíc bonusem je rychlá regenerace a doslova „přežití“ nemožného. Gabriele přejme rychlou regeneraci a nasměrování svého daru do něčeho pozitivního. Patří ke generaci „1989“, jež v sobě má velký potenciál měnit zaběhané pořádky.

Mohli bychom se dále bavit v jejím horoskopu o současném tranzitujícím Uranu v opozici na Merkur, který přispěl k unáhlenému rozhodnutí ukončit kariéru v biatlonu, ale to třeba někdy jindy.

JP