Co říká o Ester horoskop?

Ester Ledecká – horoskop narození (bez hodiny)

Je soutěživá, je odvážná, je rychlá, je energická, je svá (Slunce na počátku Berana, Mars ve Lvu, Mars ze Lva v trigonu na Jupiter ve Střelci). Má obrovský dar, který umí díky své píli, vytrvalosti (Saturn konjunkce Merkur) a houževnatosti (Slunce trigon Pluto) zúročit.

Silné obsazení ohnivých znamení jí dodávají obrovskou energii. Jupiter ve Střelci posiluje především svaly v oblasti stehen. Silné nohy, rychlost švih a technika jsou pro lyžování a snowboard nezbytné.

Harmonické propojení Marsu a Jupitera v ohnivých znameních vytvářejí pohybové „perpetuum-mobile“. Proto ji dostanete ze sjezdovky teprve až se zhasne a vyjedou rolby.

Ale především … díky konjunkci Merkuru a Saturnu je precizní a důkladná. Nenechává nic náhodě. Tuto konjunkci mají lidé, kteří jsou schopni dlouhodobě opakovat jeden úkon až do zdárného výsledku. Je to tedy velká dřina, která ji posouvá dál. Je schopná se neustále učit z chyb a pomalu se stále vylepšovat, pilovat techniku a taktiku. Potřebuje pravidelnost, jistotu.

Její uzavřenost a plachost bychom rovněž hledali v konjunkci Merkur Saturn v Rybách. V myšlení a vyjadřování názorů je opatrnější, potřebuje delší čas. Dokáže však systematicky myslet i pracovat a časem si může získat respekt druhých.

Snoubí se tedy u ní odvaha, nesmírná energie, chuť vítězit s vytrvalostí a důkladností. Není co dodat, právem si zaslouží úspěchy.

Ester Ledecká – čas závodu v superobřím slalomu na lyžích ZOH Jižní Korea

V době získání olympijského zlata v superobřím slalomu byl tranzitující Mars v naprosto přesném trigonu na její nativní Mars, rychlost a adrenalin na maximum, jen mávnout a Ester jede jasně za svým cílem. Navíc nabíhal do konjunkce na Jupiter ve Střelci, takže svalstvo stehen fungovalo na jedničku a díky tomu vybalancovala malé chybky na trati (tranzitující Mars v kvadrátu na Merkur).
Tranzitující Slunce konjunkce Merkur ve Vodnáři rovněž pomohlo k lepší koordinaci nohou a svižné jízdě. Tranzitující Luna přes Saturn umožnila soutředění a využití zkušeností.

Ester Ledecká – kvalifikace ve snowboardingu ZOH Jižní Korea

A jaké jsou její vyhlídky na cenný kov ve snowboardingu? Kvalifikace se jede ráno místního času, finále v 14:30. Oba časy ukazují na poněkud nepříjemné povětrnostní podmínky nebo na určité kolize ze soupeřkami na trati (Luna opozice Mars). Vyhraje ten, kdo zvolí osvědčenou strategii a využije veškeré zkušenosti (Slunce sextil Saturn), což Ester může hodně nahrávat. Během obou závodů nacházíme tranzitující planety včetně Slunce v oblasti Vodnáře (lýtka) a Ryb (dolní část nohou). Značka ideál pro závody na lyžích či snowboardu. Nejvíce energie je soustředěno právě tam. Ester má výbornou formu, nicméně výsledek není úplně jednoznačný (tranzitující Luna v neharmonických vazbách), takže ji i diváky závody bohužel trochu potrápí. Mohou nastat i kolize na trati. Má však velké šance vyhrát. Venuše přechází přes Saturn, tj. své zkušeností může zúročit a uspět. Držme jí palce! Kdo budete chtít fandit online, musíte si přivstat. V naší TV se bude kvalifikace vysílat už v 1 hodinu ráno.

Obrázek v úvodu: zdroj Profimedia