Tato metoda se mi osvědčila při práci s klienty. Dlouho jsem hledala další možnost, jak klientovi ještě pomoci v jeho posunu. V tom, jak se zbavit zaběhaných vzorců chování nebo jak rozpohybovat něco, co bylo mnoho let na jednom místě.
Astrologie a konzultace pomohou osvětlit celou situaci, nicméně zaběhané vzorce chování ukryté hluboko v podvědomí potřebují více. Takže chybělo, jak dál, co s tím. Vyzkoušela jsem mnoho metod sama na sobě. Až jsem objevila Rodinné konstelace a perfektně zafungovaly. Metoda mě zaujala natolik, že jsem ji vystudovala u Zdeňky Tuškové, žákyně německého psychologa Berta Helingera, zakladatele metody. V Německu je to uznávaná terapeutická metoda, kterou hradí zdravotní pojišťovny. U nás tomu bohužel tak není.

Jedná se o práci se systémem rodiny. V každé rodině jsou nějaké vazby. Různé události (předčasné úmrtí, ztráta dítěte, podvody, vězení apod.) systém rodiny ovlivňují a často dopadají i na členy, kteří nejsou přímí účastníci. Skoro by se dalo říct, že nesou „úděl“ někoho jiného. Díky náhledu na rodinný systém jsou vazby vidět takové, jaké jsou, jak je člověk i podvědomě vnímá. Metoda umí pracovat v rovině, kde potřebujeme prociťovat, nikoli vše řešit rozumem. Rozum a myšlení bývají často velkou překážkou v posunu.

Díky této metodě ze mohou vazby zharmonizovat, a klient zaznamená velký posun u sebe a následně i v okolí.

V praxi se setkáte jak se skupinovými Rodinnými konstelacemi, tak i s individuálními. Nemám problém udělat seminář pro skupinku. Z nedostatku času a specializaci na astrologii nabízím tuto metodu spíše individuálně. Klienti se ke mně s důvěrou vrací a tuto terapii vítají.

Cena je stejná jako u osobní astrologické konzultace

750,-Kč/hod, přičemž je počítáno po čtvrthodině

 

Nejbližší skupinový seminář:

22.7. 2018, čajovna Šangrila, Michalská 7, Bratislava

Prožijte si svůj horoskop!
aneb
Astrologické konstelace s astroložkou Jitkou Peškovou

Obsah: Na semináři budeme stavět konstelace dle rozložení planet a znamení ve vašem horoskopu. Sami prožijte a uvidíte, kde je v horoskopu napětí, kde harmonie a jak se která energie planety projevuje. Pochopíte vaše vnitřní vzorce a ukážou se vám vaše vnitřní tenze z jiného úhlu, tentokrát přes astrologii. Bude to zábavné i poučné. Přijďte!

Pro koho je seminář určený : Jedná se o ojedinělý seminář, určený jak pro studenty astrologie, tak pro širokou veřejnost

Lektor: Ing. Jitka Pešková, astrolog, absolvent Výcviku rodinných konstelací u Zdenky Tuškové
Cena: 40 euro
Počet: minimálně 10 účastníků
Termín: neděle 22. 7. 2018 , 9 – 17 hodin
Místo: Čajovna Šangrila, Michalská 7, Bratislava
Přihlášky: do 25.6. 2018 na : peskova@astrologbrno.cz, +420777142191

Záměrem je postavit všem zúčastněným konstelace. V případě potřeby je tedy možno seminář časově prodloužit.

letáček v PDF zde

Těším se na vás!         Jitka Pešková